Movies
Ratings
2090
Good NewsRated ★ 3.5- BrambledRated ★ 2.5
- The Sexy FlyRated ★ 3.0
- Coup D'étatRated ★ 3.0
- The Mountain Between UsRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 2.0- The ToasterRated ★ 2.5
Society of ClothesRated ★ 3.5- #1-1 Guard PostRated ★ 2.0
- Perfect SettlementRated ★ 2.0
- CicadasRated ★ 3.0
- Afternoon GuestRated ★ 3.5
Just Before Losing EverythingRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Strange DaysRated ★ 2.5
Une Chambre en VilleRated ★ 2.5
Red SorghumRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 2.5
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0