Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
AfterRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
Chaos WalkingRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5