Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0