Series
Ratings
87
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
The Holiday Movies that Made UsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0