Movies
Ratings
649
FrankensteinRated ★ 4.5
PresenceRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
EntergalacticRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Idea of YouRated ★ 2.0