Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
The Young PopeRated ★ 4.5
No OffenceRated ★ 4.5
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 4.0
BordertownRated ★ 4.0
BordertownRated ★ 4.0
The New PopeRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0