Movies
Ratings
213
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The DealRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Red CarpetRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0