Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Closest Love To HeavenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Nana 2Rated ★ 4.5