Movies
Ratings
65
1917Rated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.5