Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5