Movies
Ratings
107
OrphanRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.5
SawRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0