Series
Ratings
14 The Hunting WivesRated ★ 3.5 The Hunting WivesRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0 Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
 Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0 Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
 Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0 Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
 The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0 The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
 Dear White PeopleRated ★ 4.5 Dear White PeopleRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Jane the VirginRated ★ 3.0 Jane the VirginRated ★ 3.0
 Grace and FrankieRated ★ 3.5 Grace and FrankieRated ★ 3.5
 Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0 Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
 Jane the VirginRated ★ 3.0 Jane the VirginRated ★ 3.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.0 Orange Is the New BlackRated ★ 4.0