Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0