Movies
Ratings
51
The IslandRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0