Movies
Ratings
532
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 0.5
Wild CardRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.5
LucyRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0