Titles you rated
 Good NewsRated ★ 4.5 Good NewsRated ★ 4.5
- Isle of SnakesRated ★ 3.0
 To Die ForRated ★ 3.5 To Die ForRated ★ 3.5
 The Death of StalinRated ★ 3.5 The Death of StalinRated ★ 3.5
- Kid CopRated ★ 3.0
 The World of LoveRated ★ 4.5 The World of LoveRated ★ 4.5
 FrankensteinRated ★ 4.0 FrankensteinRated ★ 4.0
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.5 It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
 HyakuemuRated ★ 4.5 HyakuemuRated ★ 4.5
 나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 4.0 나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 4.0
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 LeeRated ★ 4.0 LeeRated ★ 4.0
 Linda Linda LindaRated ★ 3.5 Linda Linda LindaRated ★ 3.5
 PicnicRated ★ 3.0 PicnicRated ★ 3.0
 My Broken MarikoRated ★ 4.0 My Broken MarikoRated ★ 4.0
 Three… ExtremesRated ★ 2.5 Three… ExtremesRated ★ 2.5
 The FriendsRated ★ 3.0 The FriendsRated ★ 3.0
- A Forgotten VillageRated ★ 2.5
- 1923 간토대학살Rated ★ 4.0
 You Burn MeRated ★ 3.0 You Burn MeRated ★ 3.0