Movies
Ratings
296
The KidRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0