Movies
Ratings
208
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 1.5
All for LoveRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5