Series
Ratings
64
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
Oh! My LadyRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0