Movies
Ratings
142
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0