Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The SinRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0