Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0