Series
Ratings
104
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0