Titles you rated
EncantoRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 0.5
In the HeightsRated ★ 5.0
LucaRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 1.5
TenetRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5