Titles you rated
Heartless CityRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 2.0
Endless LoveRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Vampire IdolRated ★ 1.5
Golden BrideRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5