Series
Ratings
321
GirlsRated ★ 2.5
Community Season 4Rated ★ 4.0
Miss in KissRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
Eating ExistenceRated ★ 2.5- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5- London HeartsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Community Season 3Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0