Movies
Ratings
361
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5