Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5