Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5