Series
Ratings
41
JumongRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5