Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 2.0
SingRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5