Movies
Ratings
703
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
42nd Street: The MusicalRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0