Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Turning RedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0