Movies
Ratings
514
Case 39Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
Seeking JusticeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
StolenRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 2.0
Bewitching AttractionRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
The GhostRated ★ 2.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.0