Movies
Ratings
1294
The AmateurRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 2.5