Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 1.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5