Titles you rated
White House DownRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Stay AliveRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 2.5- NightmareRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0