Movies
Ratings
125
All About WomenRated ★ 2.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5