Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0