Movies
Ratings
30
Miss GrannyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5