Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5