Titles you rated
Velvet BuzzsawRated ★ 2.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Hot Girls WantedRated ★ 4.0
American AssassinRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Jack-Jack AttackRated ★ 5.0
Bad MomsRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0