Titles you rated
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 1.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0