Series
Ratings
23
My Fair LadyRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0