Titles you rated
Lady BirdRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5