Series
Ratings
27
MotherRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
ForeverRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5