Movies
Ratings
102
FrozenRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0