Titles you rated
JigsawRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5