Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5