Titles you rated
Judge DreddRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5